Rozë

Moderatorja e njohur shqiptare shkëlqen, nga bukuria

Autori: Gazeta inFokus 17:56 | 14 October 2020

Ajo është prej femrave më të bukura shqiptare dhe ndër moderatorët më të njohura.

Klea Huta është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale ku edhe është aktive me postime nga më të ndryshmet.

Moderatorja së fundi, shfaqi bukurinë e saj mahnitëse në një “selfie” të postuar në llogarinë e saj personale në Instagram.

Me një grim të lehtë dhe aksesor në qafë, Klea dukej më në formë se asnjëherë, ndërsa mori komplimente të shumta nga adhuruesit.

Ndryshe, kujtojmë se Klea është e martuar me kantautorin, Elgit Doda, ndërsa pak muaj më parë u bën prindër.

Të tjera