Rozë

Moderatorja bën striptiz në emision live (Foto/Video)

Autori: Gazeta inFokus 08:57 | 29 April 2017

Roxana Vancea, vajza që e jep motin në një televizion, ka bërë një vallëzim erotik në një emision live

26-vjeçarja veshi pantallonat e shkurtër dhe e bëri këtë vallëzim mjaft të nxehtë duke bërë që shumë persona të kthejnë sytë nga ajo.

Ajo buzëqeshi me mjaft gëzim kur u kthye nga kamera, sepse organi gjenital i saj ishte afer ti shfaqet.

Etiketa:
Comodita Home feston 8 vjetorin, me 8 milion klientët e saj!

Të tjera