Rozë

Modelja zemërgjerë do i çojë në krevat të dashurit një vajzë: E di që i pëlqen tr***… (FOTOT)

Autori: Gazeta inFokus 10:43 | 16 September 2021

Një modele në Britani të Madhe ka habitur ndjekësit e saj në rrjetet sociale, kur zbuloi dhuratën e veçantë që do t’i bëjë të dashurit të saj për Krishtlindje.

Bonnie Locket, 33 vjeç, nga Surrey, ka planifikuar që për Krishtlindje, t’i çojë në krevat një tjetër grua të dashurit të saj.

“E di që ai gjithmonë ka dashur të ketë një treshe.”, ka deklaruar ajo, shkruan The Sun.

-Advertisement-

Modelja, e cila ndan rregullisht fotografi me miliona njerëz, tashmë ka gjetur edhe vajzën për aventuren e saj.

Ajo ka deklaruar: “Unë isha jashtë me disa miq një natë dhe takova një vajzë që mendoj se do të jetë absolutisht perfekte. Ishim të dehura ku bëmë planet dhe gjithçka duket OK”.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera