Rozë

Modelja thyen rregullat, nudo në internet (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:23 | 11 January 2019

Modele dhe personazh televiziv, por edhe para së gjithash yll në rrjetet sociale, Amber Rose, me linja eksplozive dhe kokë të qethur zero, ka zënë vend në “showbiz”-in amerikan falë formave të saj trupore, “look”-ut të veçantë dhe provokimeve. E fundit nga të cilat, është në këtë foto-galeri e publikuar në Instagram, ku shfaqet krejtësisht nudo, duke sfiduar rregullat strikte daljes lakuriq të vendosura nga rrjetet sociale.

Të tjera