Rozë

Modelja shqiptare pozon e zhveshur dhe rrjeti po “çmendet” (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:20 | 21 May 2020

Modelja e njohur, Françeska Jaçe, di gjithmonë se si të kthejë gjithë vëmendjen nga ajo.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, ajo ndan me ndjekësit foto e video nga më të ndryshmet. Por së fundmi, duket se Jaçe ka realizuar një set fotografik që i ka lënë të gjithë gojëhapur.

Në foton në fjalë ajo shihet e veshur me një fund ngjyrë rozë, ndërsa në pjesën e sipërme është shfaqur lakuriq. Modelja ka mbuluar me duar pjesën e gjoksit.

“Duhet liçensë për t’u qetësuar”, ka shkruar ajo krahas fotos dhe ka marrë komente nga më të ndryshmet nga ndjekësit.

Të tjera