Rozë

Modelja shqiptare çmend internetin, zhvishet dhe pozon nga vaska

Autori: Gazeta inFokus 23:18 | 20 November 2020

Modelja e njohur dhe mjaft simpatike Trejsi Sejdini është shumë aktive në rrjetet sociale dhe bëhet kryefjale e mediave sa herë publikon foto.

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një foto nga vaksa e cila shihet nudo. Pjesët e saj intime janë mbuluar me shkumë, por më e rëndësishme është fakti që ajo ia doli të pëlqehet dhe të komplimentohet nga shumë ndjekësa

“Duke bërë dallgë”, ka shkruar Trejsi Sejdini.

Rikujtomë se për një periudhë kohë, modelja ka jetuar dhe në SHBA për të zhvilluar më shumë karrierën e saj.

Të tjera