Rozë

Modelja seksi çmend me të pasme bombastike! Do të mbeteni me gojë hapur! (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 08:26 | 09 June 2017

Në Instagram publikojnë fotografi femra nga çdo cep i botës.Amerika shquhet prej disa prej femrave më bombastike.

Hope Beel, një bukuroshe zeshkane, nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj në Instagram, e cila llogarit mbi gjysmë milioni ndjekës.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të modeles dhe trajneres së fitnesit:

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova synon të rrisë ndërgjegjësimin lidhur me çrregullimet e spektrit të autizmit në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin

Të tjera