Rozë

Modelja ruse diskuton për Don Xhonin me ndjekësit shqiptar, shfaqet “xheloze” për “Miss Sirian”

Autori: Gazeta inFokus 20:40 | 08 May 2022

Ariana Lirey është modelja ruse që ishte në lidhje me reperin kosovar, Don Xhonin, falë tij ajo u bë e njohur edhe për shqiptarët,

Javë më parë dyshja i dhanë fund lidhjes duke u komentuar mjaft shumë në rrjetet sociale.

Por edhe pas ndarjes ajo vazhdon të merr vëmendje me deklaratat e saj, së fundmi, në foton që ka postuar ajo ka diskutuar për Don Xhonin me ndjekësit shqiptar.

Ndër të tjera ajo e ka pranur se di diçka rreth reperit dhe “Miss Sirisë”.

Të tjera