Rozë

Modelja që nuk njeh limite, heq bikinit në pjesën e sipërme dhe foton e publikon në rrjet

Autori: Gazeta inFokus 22:28 | 14 January 2020

Modelja e famshme i hoqi të gjitha.

Modelja e njohur Demi Rose, duket joshëse në postimin e fundit.

Ajo në Instagram me ndjekësit e ka ndarë një foto në të cilën shfaqet duke e mbajtur gjoksin me duar pasi i ka hequr bikinit.

Poshtë Demi ka veshur xhinse dhe sigurisht se e gjithë vëmendja ka shkuar tek pjesa e sipërme.

View this post on Instagram

A handful. @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

Të tjera