Rozë

Modelja që akuzohet se qëlloi hoxhën me pistoletë/FOTO

Autori: Gazeta inFokus 07:21 | 08 November 2019

Modelja që qëlloi me armë pranë shtëpisë së një hoxhe është Suzana Tahri, sipas mediave të ndryshme kosovare, një 28-vjeçare që ka qenë pjesë e programit televiziv “Shpia e Kosovës”, reality show.

Tahiri është angazhuar dhe në politikë. Ajo ka qenë femra më e votuar e PDK-së në Vushtri dhe madje ka drejtuar degën e PDK në fshatin Pantinë, po sipas mediave të ndryshme në Kosovë.

Ajo dyshohet se ka kërcënuar shtetasin Sead Bejta, i cili është hoxhë në Mitrovicë, dhe madje se ka qëlluar me armë pranë tij. Përplasja mendohet se ka ndodhur për shkak të një lidhjeje romantike mes të dyve.

img src=”https://gazetainfokus.com/wp-content/uploads/2019/11/suzana.tahiri_39332709_233112904024847_7205988690621890560_n.jpg” alt=”” width=”1080″ height=”1166″ class=”alignnone size-full wp-image-890465″ />

Të tjera