Rozë

Modelja italiane provon t’u “ngrejë moralin” futbollistëve të Juves (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:38 | 14 February 2020

Juventus po kalon një moment jo, pasi në 4 ndeshjet e fundit numëron dy humbje, një barazim dhe vetëm një fitore, ndërsa për të “ngritur moralin” e bardhezinjve ka menduar modelja Francesca Guglielmi.

Bukuroshja italiane njihet si një tifoze e “flaktë” e bardhezinjve dhe shkon shpesh në “Allianz Stadium”, ndërsa në një intervistë për mediat rozë deklaroi se nuk lë pa parë asnjë ndeshje të Juventusit.

Të tjera