Rozë

Modelja e shqiptare çmend rrjetin me fotot e fundit në bikini

Autori: Gazeta inFokus 16:10 | 29 September 2021

Blerta Veseli është njëra ndër modelet më të komentuara.

Çdo postim i saj kthehet në lajmin e ditës dhe merr vëmendjen e të gjithëve, e kjo ka ndodhur edhe së fundmi, shkruan “Kosovarja”.

Për modelen si duket ende nuk ka përfunduar vera.

Blerta ka postuar disa foto ku duket me bikini dhe linjat e saja trupore kanë lënë gojë hapur të gjithë.

Të tjera