Rozë

Modelja e njohur publikon foto nudo nga fotosesioni i ri

Autori: Gazeta inFokus 22:45 | 23 October 2020

Emri i Bella Hadid është ndër më të njohurit dhe po ashtu shumë i kërkuar në industrinë e modës.

Modelja, së fundi ka postuar një fotografi në Instagram, të shkrepur nga prapaskenat e një prej fotosesioneve që realizoi.

Në atë foto, Bella shfaqet tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, teksa duke përdorur fotoshopin e fshehu paksa gjoksin.

Modelja para pak ditësh festoi ditëlindjen e 24-të, ndërsa u përfol se ka nisur një lidhje të re dashurie.

View this post on Instagram

24🥺

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

Të tjera