Rozë

Modelja e njohur: E lejoj burrin të kryejë marrëdhënie seksuale me gra të tjera, vetë nuk e tradhtoj kurrë (FOTOT)

Autori: Gazeta inFokus 12:51 | 27 October 2021

Një grua, e cila vuan nga dëshira e ulët për të kryer marrëdhënie seksuale, ka treguar se ajo e lejon burrin e saj, John, 40 vjeç, të bëjë seks me gra të tjera – ndërsa vetë qendron besnike dhe nuk tradhton kurrë. Modelja suedeze Monica Huldt, 37 vjeçe, beson se ky tolerim i saj, jo vetëm që e bën marrëdhënien e çiftit më të fortë, por thotë se përmirëson edhe jetën e tyre seksuale.

“Unë i besoj burrit tim 100 për qind dhe mendoj se përfshirja e të tjerëve në martesën tonë e ka bërë jetën tonë seksuale kaq të mrekullueshme dhe në përgjithësi e ka bërë martesën tonë shumë më të fortë”, ka deklaruar ajo.

Monica, e cila fiton rreth 150,000 dollarë në muaj në OnlyFans, tregoi edhe problemin e saj.

Modelja, e cila tani jeton në Arizona, tha: “Para se të punoja në internet bëja turnet e përditshme si valltare në një klub striptizmi dhe kjo më bëri vërtet të painteresuar për seksin”

Të tjera