Rozë

Modelja e famshme s’lë vend për imagjinatë, para pasqyrës duket “zjarr”

Autori: Gazeta inFokus 21:40 | 10 January 2020

Janë pikërisht format e saj impresive që e kanë bërë një nga femrat më të përfolura në botë.

E, modelja Jojo Barbie na sjell çdo ditë nga një arsye për ta komentuar, shkruan Indeksonline.

Në një fotografi që së fundi ajo ka publikuar për mbi 9 milionë ndjekësit e saj na la shumë vend për imagjinatë.

Bukuroshja bionde pozoj para pasqyrës, gjysmë e zhveshur duke vënë në pah “pasuritë” e saj, derisa dukej “flakë”.

Kujtojmë që Jojo shpesh herë është përfolur si konkurrentja e Kim Kardashian, dhe kjo me plotë të drejt.

Të tjera