Rozë

Modelja e famshme nuk di të ndalet! Fustani transparent i tregon të gjitha (Pamje)

Autori: Gazeta inFokus 11:42 | 10 May 2022

Çdo postim i saj merr menjëherë vëmendjen e 19.4 milionë ndjekësve të saj por jo vetëm. Është fjala për modelen e famshme, Demi Rose, e cila ka fituar miliona fansa falë formave bombastike trupore.

Ajo është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, ku çdo postim është shumë provokues dhe seksi.

Së fundmi, modelja e cila më herët ka zbuluar se është tifoze e çmendur e Realit, duket se ka zgjedhur një stil të ri. Në një video të postuar në “Instagram”, ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardh transparent, ku nuk shfaq asgjë tjetër veç se të pasmet e saj bombastike.

Demi Rose është duke ecur drejt një ujëvare dhe nuk ka ngurruar që të ekspozojë linjat seksi trupore, duke mos i lënë vend imagjinatës së ndjekësve.

Etiketa:

Të tjera