Rozë

Modelja e famshme gati i zbuloi të gjitha me videon në Instagram

Autori: Gazeta inFokus 20:40 | 20 November 2020

Ana Cheri tregoi shumë në videon që e ndau me fansat.

Ana Cheri po i vazhdon provokimet në rrjete sociale, me fotografi e video nga pushimet në bregdet, shkruan lajmi.net.

Modelja, e cila komentohet shumë për linjat trupore, edhe kësaj radhe i ka vënë në fokus ato në videon e fundit.

Në videon e fundit, Ana shfaqet gati tërësisht e zhveshur, teksa po e mbante bluzën që po i binte nga gjoksi.

Të tilla fotografi e video ajo nuk përton t’i publikojë vazhdimisht dhe komentet e ndjekësve janë të panumërta.

Përmes fotografive të fundit, Ana Cheri tregoi se po i përkushtohet shumë edhe palestrës.

Të tjera