Rozë

Modelja bombastike ngacmon keq imagjinatën e ndjekësve me pozat s*ksi në “Instagram”: E etur! (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:12 | 13 June 2022

Modelja britanike, Demi Rose, duket se nuk njeh limite dhe nuk ka asgjë që e ndalon. Ajo ka publikuar së fundmi disa fotografi, ku si gjithmonë ekspozon format e saj bombastike.

Në fotot në fjalë ajo shfaqet me një palë bikini minimaliste që i tregojnë më shumë seç duhet. Në pozën e parë, Demi ka vendosur që të ekspozojë të pasmet pasi i ka vendosur në plan të parë në kamera.

Ndërsa në foton e fytë, Rose ka marrë një pozë mjaft provokuese, teksa në duar mban një gotë me një pije.

“E etur”, ka shkruar modelja që numëron 19.8 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”. Fansat nuk ia kursejnë pëlqimet dhe komentet në çdo foto apo video që ajo ndan me ta.

Të tjera