Rozë

Modelja argjentinase dhuron spektakël në Instagram/foto

Autori: Gazeta inFokus 21:00 | 08 November 2018

Lautaro Martinez po përshtatet gradualisht në mekanizmat e Interit dhe këtë e tregoi me golin ndaj Cagliarit dhe në kontributin në sfidën e Championsit ndaj Barcelonës, duke kënaqur tifozët ziklatër, por ne veçanti të fejuarën e tij, Agustina Gandolfo.

Modelja argjentinase nga ana tjetër dhuron spektakël në Instagram për fansat e saj. Martinez-Gondolo është një çift spektakolar, që ka shumë për t’i ofruar publikut.

img src=”https://gazetainfokus.com/wp-content/uploads/2018/11/C_29_fotogallery_1023430__ImageGallery__imageGalleryItem_6_image.png” alt=”” width=”469″ height=”389″ class=”alignnone size-full wp-image-757781″ />

Të tjera