Rozë

Modelja amerikane mbulon fytyrën me maskë por zbulon gjoksin

Autori: Gazeta inFokus 18:40 | 21 May 2020

Ana Cheri ka provokuar ma gjoksin.Modelja e famshme amerikane, Ana Cheri, ka provokuar ndjekësit e saj me fotot e fundit.

Ajo është siguruar që ta ruajë veten dhe të tjerët nga virusi, kështu duke u pajisur me masa mbrojtëse, mirëpo në sy ka rënë një tjetër detaj.

Teksa e ka mbuluar fytyrën me maskë, Ana e ka zbuluar tej mase gjoksin.

Të tjera