Rozë

Modelja 23-vjeçare lë shumë pak vend për imagjinatë

Autori: Gazeta inFokus 13:57 | 16 October 2020

Sytë e të gjithë mediave të enjten mbrëma ishin te modelja e njohur Jordyn Woods, e cila u shfaq tejet joshëse me një veshje nga “PrettyLittleThing”, në Hollywood.

Modelja e kolme veshi një fustan transparent, ku dukej qartazi se nuk mbante reçipeta veshur. Shoqja dhe ish e besuara e Kylie Jenner-it arriti të vihej në qendër të vëmendjes me veshjen e tejdukshme.

23-vjeçarja gjithashtu nuk kishte harruar që të vendoste edhe një maskë, duke u kujdesur për veten dhe të tjerët, në mënyrë që të frenojë përhapjen e pandemisë COVID-19.

Të tjera