Lajme

Mjet i dyshimtë në Vushtrri

Autori: Gazeta inFokus 11:05 | 26 April 2017

Sipas policisë së Kosovës një mjet i dyshuar pashpërthyer është gjetur ne fshatin Skrome të Vushtrrisë.

Menjëherë në vendin e ngjarës kanë dal njësia policore dhe njësiti njësiti për deminim i FSK-së dhe KFOR-it, transmeton Infokusi.com

Është bërë asgjësimi i mjetit të dyshuar pa ndonjë incident./INFOKUSI

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera