Lajme

Mitrovicë/ Babai raporton se iu dhunua e bija në qershor të vitit të kaluar

Autori: Gazeta inFokus 10:27 | 13 January 2022

Një prind në Mitrovicë ka raportuar në polici se i është dhunuar vajza e mitur në qershor të vitit të kaluar, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, i dyshuari është arrestuar.

“I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera