Lajme

Mitrovicë, arrestohet serbi pasi i konfiskohen armë gjuetie

Autori: Gazeta inFokus 10:26 | 13 May 2017

Në fshatin Uglar të Mitrovicës është arrestuar i dyshuari mashkull/ serb pasi që gjatë bastisjes gjatë bastisjes në shtëpinë e tij janë gjetur dhe konfiskuar dy  pushkë gjuetie, njofton policia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt. /Indeksonline/

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera