Lajme

Mitrovicasi plagoset duke luajtur me armë në aheng familjar

Autori: Gazeta inFokus 10:04 | 25 May 2023

Një person ka pranuar tretman mjekësor pasi që i njëjti dyshohet se gjatë një ahengu familjar duke lozur me një pistoletë është plagosur.

Rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 19:00, në Suhadoll i Poshtëm të Mitrovicës.

Në vendin e ngjarjes është konfiskuar pistoleta me një gëzhojë dhe pesë copë fishekë.

Në cilësinë e të dyshuarit është intervistuar pronari i pistoletës i cili me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera