Rozë

Missi i ‘O sa mirë’ i mahnit fansat me këtë foto, por ja me kë e krahasojnë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:36 | 26 April 2017

Arta Nitaj kohëve të fundit është njëra ndër më të përfolurat në mediet rozë.

Xhesika apo siç e njohni si missi në serialin ‘O sa mirë’, po i lë pa fjalë fansat me bukurinë dhe linjat seksi, transmeton Gazeta Express.

Pak minuta më parë ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku duket bukur.

-Advertisement-

Me këtë stil të flokëve, fansat atë e kanë krahasuar me këngëtaren e njohur Elvana Gjata.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Black Friday ne Artmotion

Të tjera