Rozë

Miss-i shqiptar ndahet nga i dashuri miliarder

Autori: Gazeta inFokus 18:34 | 23 July 2022

Ish-miss Kosova, Blerta Veseli, ka kohë që ka çelur një faqe të re në jetën e saj.

Përtej oqeanit, ajo po shijon në maksimum karrierën. Krahas punëve të saj si modele në Amerikë, pati zhvillime edhe në jetën private.

Por, çfarë ndodhi me romancën që ishte raportuar më herët?

Prive mëson se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, madje ata kanë larguar edhe njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Ajo ishte në romancën me biznesmenin maroken, 29-vjeçarin, Mokhtar Jabli.

Jabli është i zhytur thellë në industrinë e patundshmërive, dhe krijues i “The Nightfall Group”, kompanisë të shërbimeve luksoze të udhëtimit me bazë në Beverly Hills të Kalifornisë.

Të tjera