Rozë

Miriam Cani pëson ndryshimin drastik në pamje, Alban Skënderaj bën një koment epik për bashkëshorten e tij

Autori: Gazeta inFokus 14:18 | 16 June 2024

Këngëtarja shqiptare Miriam Cani ka pësuar një ndryshim drastik në pamje.

Ajo ka vendosur që ti shkurtojë flokët dhe tashmë duket një tjetër person me “look-un” e ri.

Mirëpo ajo që ka marrë vëmendjen e fansave ishte një koment i bashkëshkortit të Miriamit, Alban Skenderaj.

-Advertisement-

Këngëtari teksa ka postuar në InstaStory një foto me partneren e tij ka treguar se i pëlqen shumë modeli i ri i flokëve të bashkëshortes së tij.

“Nuk e di ç’mendoni ju po mua po më pëlqen ky modeli i ri i flokëve të Miriamit”- ka shkruar Albani krahas fotos.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
KosovaMed përmbyll vitin me sukses – dhuron donacione për QKMF-në e Junikut

Të tjera