Lajme

Miratohet Ligji për të drejtën ndërkombëtare private

Autori: Gazeta inFokus 12:20 | 19 November 2021

Pas disa vonesave, Kuvendi i Kosovës është duke vazhduar punimet, shkruan Gazeta Infokus.

Në këtë seancë është miratuar Ligji për të drejtën ndërkombëtare private.

Të pranishëm në sallë ishin 72 deputetë, 67 votuan për, asnjë kundër dhe asnjë abstenim./Gazeta Infokus/

Të tjera