Sport

Minuta e 65’, ja çfarë po ndodhë në takimin ndërmjet Prishtinës dhe Gjilanit

Autori: Gazeta inFokus 16:22 | 30 March 2021

Prishtina dhe Gjilani po luajnë momentalisht duelin e mbetur të javës së 26-të në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, kur kanë kaluar 65’ minuta lojë rezultati mbetet ai i fillimi 0-0.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati nga ky takim./Gazeta inFokus/

 

Të tjera