Lajme

Ministria e Industrisë ka një njoftim për gratë në biznes

Autori: Gazeta inFokus 09:56 | 21 July 2022

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se sot do të hapet e Panairit “Gratë në Biznes”, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas njoftimit të ministrisë ceremonia e hapjes do të bëhet në ora 10 në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

“Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë i njofton mediat se sot do te bëhet ceremonia e hapjes së Panirit “Gratë në Biznes””, thuhet në njoftimin e kësaj ministrie./Gazeta Infokus/

Të tjera