Lajme

Ministria e Arsimit raporton para Komisionit

Autori: Gazeta inFokus 08:39 | 26 April 2017

Ministria e Arsimit sot pritet të raportoje para Komisionit për Mbikëqyrjen të Financave Publike.

Në këtë mbledhje do të bëhet shqyrtimi i Raportit të Auditimit për Raportin Financiar të Fondit të Bashkuar për Sektorin e Arsimit për periudhën Janar-Mars 2016 si dhe shqyrtimin e Raportit të Auditimit, Procesi i Rishikimit të Teksteve Shkollore, raporton Infokusi.com

Mbledhja do të mbahet prej orës 12:00 në ndërtesa e Kuvendit/INFOKUSI

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera