Lajme

Ministri Sveçla do të raportojë në Komisionin për Siguri dhe Mbrojtje

Autori: Gazeta inFokus 07:08 | 29 April 2022

Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes sot mban mbledhje, në të cilën do të raportojë ministri i Punëve të Brendshme Xhelal Sveçla.

Po ashtu në këtë mbledhje bëhet shqyrtimi i raportit me rekomandime për Projektligjin për Policinë Ushtarake në Forcën e Sigurisë së Kosovës.

Etiketa:

Të tjera