Lajme

Ministri Murati thërret konferencë për media

Autori: Gazeta inFokus 08:22 | 29 September 2021

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati do të mbajë sot konferencë për media.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi nga zyra për komunikim e ministrit.

Konferenca do të fillojë në orën 11:00, ndërsa nuk është bërë e ditur arsyeja e mbajtjes së kësaj konference.

Të tjera