Lajme

Ministri Kuçi financon 12 komuna për “Furnizim me Pajisje të TI për Shkollat”

Autori: Gazeta inFokus 18:46 | 14 October 2020

Ministri i Ekonomisë dhe Ambientit, Blerim Kuçi, nesër do të nënshkruan memorandum me 12 komuna të Kosovës, për projektin për “Furnizim me Pajisje të TI për Shkollat”, shkruan Gazeta inFokus.

Ky memorandum, siç bënë me dije kjo ministri do të nënshkruhet nesër në kabinetin e ministrit Kuçi. /Gazeta inFokus/

Të tjera