Lajme

Ministri i Qeverisë Kurti shkon për të votuar në Tiranë, e merr edhe familjen

Autori: Gazeta inFokus 10:01 | 25 April 2021

Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës në Kosovë, Liburn Aliu, sot së bashku me gruan e tij dhe djalin ka shkuar për të votuar në zgjedhjet parlamentare në Shqipëri, raporton Express.

Pasi votoi në një qendër votimi në Tiranë, anëtari i kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ tregoj që së bashku me familjen e tij ka votuar për zgjedhjet nacionale.

“Bashkë me Lumen dhe Eneun, votuam sot në Tiranë për zgjedhjet nacionale.

Një ditë e bukur me diell, krejt tjetër nga dita e djeshme”, shkroi Aliu në mbishkrimin e fotografisë.

Të tjera