Lajme

Ministri i Brendshëm i Austrisë viziton Kosovën

Autori: Gazeta inFokus 08:17 | 28 September 2021

Ministri i Brendshëm i Austrisë, Karl Nehammer, viziton Kosovën këtë të martë.

Nehammer do të pritet nga ministri i Brendshëm i Kosovës, Xhelal Sveçla.

Takimi do të nis në ora 12:00 dhe mbahet në objektin e Ministrisë së Punëve të Brendshme.

Etiketa:

Të tjera