Rozë

Mimoza Mustafa bën ndryshimin e papritur në pamje, shikoni si po duket tani

Autori: Gazeta inFokus 19:55 | 02 May 2021

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket tejet bukur.

Të tjera