Sport

Milani me mungesa të mëdha para derbit me Interin

Autori: Gazeta inFokus 16:36 | 19 February 2021

Milani dhe Interi takohen këtë fundjavë, në kuadër të Series A, shkruan Gazeta inFokus.

Sipas raportimit të mediave në Itali, thuhet se mesfushori Bennacer, i cili është lënduar në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Crvena Zvezdës, në kuadër të Ligës së Evropës.

“Gjëja më negative sonte është humbja e Bennacer”, është deklaruar Pioli mbrëmë pas përballjes.

Dueli mes Interit dhe Milanit zhvillohet të dielën në ora 15:00./Gazeta inFokus/

Të tjera