Lajme

Milaim Zeka: Tomë Gashi e rrah gruan e tij

Autori: Gazeta inFokus 22:37 | 14 May 2021

Këtë të diele në emisionin 8a8 me Adelina Ismailin, i ftuar është analisti, Milaim Zeka.Ai në një rrëfim ekskluziv për jetën e tij private dhe eksperiencat e tij gjatë jetës, mes të tjerash flet edhe për avokatin, Tomë Gashi të cilin e ka akuzuar se ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij.

“Ani de Toma e rreh gruan e vet, gruaja më rreh mu, e qetu është dallimi”, ka thënë Zeka në ATV.

Më poshtë mund t’i ndiqni disa nga sekuencat se çka mund të shihni këtë të diele në 8a8

Të tjera