Rozë

Milaim Zeka thotë se kjo ish-konkurente e “Për’puthen” është ‘taksirati mu divorcu nga gruaja’

Autori: Gazeta inFokus 23:13 | 07 October 2021

Milaim Zeka njihet për karekterin e tij i cili shprehet pa komplekse.

Zeka është në vëmendje edhe për raportet e tij me vip-at e estradës( femra) i cili shpesh herë shpreh edhe pëlqime për disa prej tyre, shkruan “Kosovarja”.

Kështu ka vepruar edhe së fundi ku është takuar rastësisht në TopChannel me ish – konkurenten e “Për’puthen, Antonela Berisha.

Ka qenë biondja ajo që e ka realizuar videon ku tregon se ishte surpriz takimi me të.

Milaimi shprehet kështu: “Taksirai i divorcmit nga gruaja ime me kismet”, derisa thotë se Antonela është ndër të preferuarat e bashkëshortes së tij.

Milaimi e vazhdoj tutje ndërsa pretendon ti ketë thënë se është dikush që do e kishte lënë për të dhe me shikim nga Antonela biondja shfaqet duke thënë sjam unë me të qeshur.

Ndryshe, Milaim Zeka është i martuar me gazetaren e njohur Edlira Qefalia.

Të tjera