Lajme

Milaim Zeka tallet me Albin Kurtin, ia publikon një fotomontazh me Rrustem Mustafën

Autori: Gazeta inFokus 11:04 | 30 May 2021

Gazetari i njohur, Milaim Zeka ka ironizuar me deklaratën e para disa ditëve të ish-komandantit të Zonës Operative të Llapit, Rrustem Mustafa (Remi) se kryeministrin Albin Kurti e ka pasur bashkëluftëtar.

Zeka ka publikuar një fotomontazh ku shihen Rrustem Mustafa dhe Albin Kurti duke e luajtur një lojë të vjetër.

“Foto nga arkiva e luftes ne Zonen Operative te Llapit. Finalja mbahet ne Abri”, ka shkruar Zeka mbi fotografinë e publikuar në Facebook.

Të tjera