Rozë

Miku e paralajmëron Bucin: “Nesër e ki dekën”

Autori: Gazeta inFokus 14:00 | 30 November 2023

Miku i Bucit, Pashtriku, ka publikuar një fotografi në ‘Instastory’ teksa ka uruar një mik për ditëlindje.

Ne të njëjtën fotografi shihet edhe Buci teksa i ka bërë një paralajmërim të frikshëm.

“Ky tjetri po get nesër e ka deken”, shkroi ai.

-Advertisement-

Kujtojmë që Indeksonline ditën e djeshme raportoi se prime i të premtes do të jetë i Bucit.

Pritet që në program të vij edhe e dashura e tij por se a do të diskutohet për raportin e Bucit dhe Santianes mbetet ta shohim.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
MYZHDE për krejt!

Të tjera