Rozë

Mikpritje e ngrohtë për Dua Lipën në Filipine (Foto/Video

Autori: Gazeta inFokus 12:13 | 13 May 2017

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa në kuadër të turneut të saj nëpër botë, është ndalur edhe në Filipine.

Dua ka shpërndarë disa imazhe nga mikpritja që iu bë asaj në Filipine, ku e pritën një numër i madh i fansave të saj me të zbritur në atë vend, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është shprehë e emocionuar dhe falënderuese për pritjet që iu bë në Filipine.

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera