Rozë

Mikela ja zveshi burrin Mihrije Brahës, ky ishte reagimi i këngëtares

Autori: Gazeta inFokus 23:02 | 15 November 2021

Naim Abazi dhe Mihrije Braha ishin sërish të ftuar në Përputhen Prime.

Dy këngëtarët nga Kosova kanë pranuar ftesë nga Olsa që të marrin rolin e opinionistëve rreth situatave të ndryshme në studio.

Në një moment ndizet situata ku Mikela ngritet në këmbë dhe zvesh Naim Abazin.

Derisa Mihrija e shikon këtë gjest me plot sportivitet.

Për më shumë shiko videon./Lajmi

Të tjera