Lifestyle

Mijëra “super” makina, të braktisura në varrezat e Dubait

Autori: Gazeta inFokus 13:36 | 12 June 2019

Mijëra makina luksoze duke përfshirë Ferrarin, Lamborghinin dhe Bently, janë të mbuluara nga pluhuri, pasi janë braktisur nga pronarët e tyre, në një varrezë me vendndodhje në Dubai.

Të tjera