Rozë

Mihrija e bën nxehtë me këtë pozë

Autori: Gazeta inFokus 15:29 | 24 July 2021

Mihrije Braha nuk ndalet duke publikuar imazhe të ndyrshme nga jeta luksoze që bën.

Në të shumtën e kohës ajo është pjesë e lajmeve rozë, duke qenë gjithmonë e dalkuar me pozat që publikon.

Derisa po përballemi me mot të ngrohtë, Mihrija relaksohet në deti ku nga atje publikon imazhe të shumta dhe duket tejet e zjarrtë.

Edhe sot, me bikini të bukura ajo duket si vajzë e re.

Të tjera