Rozë

Meti thyen heshtjen pas BBVK, flet për Blerandon dhe bashkëshorten

Autori: Gazeta inFokus 22:55 | 09 December 2023

Ishte një nga banorët mëkontravers në Big Brother VIP Kosova dhe kësaj here ai vjen në Prive për të thyer heshtjen pas daljes nga shtëpia më e madhe në vend.

Meti vjen në një intervistë ekskluzive për Prive ku ndër të tjerash flet për Blerandon dhe xhelozinë e bashkëshortes.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita po tërheq klientë seriozë në Panarin IMM, në Këln të Gjermanisë

Të tjera