Rozë

Mësuesja “hot” bën “twerk” në klasë, nxënësit i kërkojnë që…

Autori: Gazeta inFokus 12:22 | 16 November 2022

Mësuesja “hot” bën “twerk” në klasë,

Një mësuese “e nxehtë” është filmuar duke bërë “twerk” në klasë dhe videot e saj janë bërë menjëherë virale në rrjet.

Videot e Chrissie Callard tashmë janë bërë hit në rrjetin social “TikTok”, ku ajo shfaqet duke tundur të pasmet. Mesa duket se fansat i pëlqejnë dhe jo vetëm, pasi edhe nxënësit shprehen se “bën twerk të mirë”.

-Advertisement-

Madje ata i kanë kërkuar mësueses që t’u japë mësime se si të bëjnë “twerk” si ajo.

“A mund të bëni “twerk” për qëllime edukative?”, e ka pyetur një ndjekës në rrjetet sociale mësuesen seksi.

Mësuesja kohët e fundit iu përgjigj një pyetjeje nga një prej shikuesve të saj pasi një person e pyeti: “A mund të bëni ‘twerk’ për qëllime edukative?”

“The Sun Us” shkruan se Callard u filmua në klasë e veshur me rrobat e punës, kur filloi që të tundte të pasmet.

E veshur me një bluzë dhe një fund me lule, Chrissie shfaqet duke bërë fillimisht një kërcim pa kuptim derisa jep ‘goditjen’ e fundit me “twerk”.

Mësuesja “hot” bën “twerk” në klasë,

Pasi ndau me ndjekësit videon në “TikTok”, shumë prej tyre i shkruanin me humor: “Unë jam gati për mësimin tim të ardhshëm”.

“Po të isha studenti i saj, do të shikoja gjithashtu”, shkruan dikush tjetër, duke vijuar: “Pse nuk jam në këtë shkollë?”.

“Pse nuk ishin këto mësuese në shkollën time”, vijonte një tjetër komentues.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera