Lajme

Mësuesi godet me shuplaka nxënësit për t’i ulur nëpër vende

Autori: Gazeta inFokus 11:37 | 20 November 2021

Një mësimdhënës në Mitrovicë po dsyhohet se ka goditur me shuplaka nxënësit për t’i ulur nëpër vendet e tyre.

Kjo erdhi, sipas policisë, pas një incidenti mes nxënësve që ndodhi në atë shkollë, njofton Klan Kosova.

“Është raportuar se në një shkollë ka ndodhur një incident mes nxënësve, pastaj një mësimdhënës, tani i dyshuar mashkull kosovar, dyshohet se ka goditur me shuplaka nxënësit për t’i ulur nëpër vendet e tyre”, njofton policia.

Për këtë është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar.

Të tjera